DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

       

 

 

Pokud máte zájem o námi nabízená morčátka, přečtěte si prosím pozorně tyto řádky...

 

Upřednostňuji zájemce, kteří si pro morčátko mohou přijet osobně do Olomoucewink

(z rodinných důvodů nevozíme miminka nikam po Olomouci)

 

K odběru jsou morčátka starší 4 týdnů, při minimální váze 250g. Samečky je možné odstavit i dříve, pokud mají danou váhu. Morčátka od nás odchází ošetřená proti vnitřním a vnějším parazitům v perfektním zdravotním stavu, pokud je nějaký zdravotní problém při odběru, kupující je s tímto obeznámen. Pokud si nebudete moci morčátko vyzvednout osobně, jsme schopni Vám zajistit dopravu do jiných měst prostřednictvím třetí osoby, tuto dopravu si hradíte sami.

Odkaz zde: http://www.zoo-kuryr.cz/

                   

Morčátko je možné:

 

Předběžně rezervovat: rezervace je nezávazná, přijímáme další rezervace, platí po dobu 3 pracovních dnů, pokud  se do této  doby nepřičte záloha, nebo plná částka na náš účet,  předběžná rezervace se automaticky ruší a morčátko je uvolněno do prodeje. Pokud v této době projeví zájem o morčátko další zájemce a Vy nebudete reagovat na moje sms, nebo e-mail, přenechám morčátko novému zájemci. Bohužel jsem toto opatření nucena učinit po několika zkušenostech s rádoby-zájemci. Těm, kteří jednáte seriózně se předem za tuto změnu omlouvám.

 

Rezervovat: plná rezervace je platná od doby připsání 50% z ceny morčátka na náš ůčet, jedná se o tzv. zálohu. Záloha je nevratná, pokud z jakéhokoliv důvodu zrušíte z Vaší strany již danou rezervaci. Vratná je pouze v případě úhynu morčátka, nebo pokud je rezervace zrušena z naší strany, na což si vyhrazujeme právo.

 

Nově: pokud morčátko posíláme do nového domova kurýrem, je potřeba přeposlat na náš účet celou cenu za morčátko, pokud nebude částka připsaná na účet před plánovaným odjezdem morčátka, morčátko zůstává u nás do doby zaplacení plné částky, nebo se rezervace ruší.

 

Pokud chcete chovat jen jedno morčátko, myslete prosím na to, že samičce jako společník stačit nebudete, z toho důvodu si pořiďte raději samečka, jemu samota nevadí. Pokud nechcete mít samečka na chov, je vhodné i samečky chovat dva. Již se mi to u majitelů mých kluků osvědčilo, pokud nebudou krýt, mají spolu nádherný vztah.

Samičky prodáváme přednostně do jiných CHS, nebo majitelům našich samečků, nebo samiček.

Budoucí majitele morčátek si vybíráme sami, nezáleží tedy na pořadí zájemců, jde nám o to, aby se naše morčátka měla co nejlépe. Vyhrazujeme si tedy právo zrušit rezervaci, nebo předběžnou rezervaci bez udání důvodu.

Cena skinny morčátka: 700kč-1500kč

Cena genového skinny: 200kč-300kč 

 

 

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz